Certifikace rozváděče pro domovní aplikace v programu E-Config

Eaton On-line Tour - informace a novinky.

Popis školení

Eaton Elektrotechnika ve spolupráci s LPE s.r.o. vás zvou na sérii odborných přednášek v rámci Eaton On-line Tour, které budou vysílány ve formě živých webcastů. Připojte se na odborná školení, kde vám produktoví specialisté Eaton Elektrotechnika vysvětlí danou problematiku, připomenou normy a v neposlední řadě vám odpoví na vaše dotazy.

Webcasty Eaton On-line Tour navazují na předchozí sérii a více se zaměřují na odbornější témata. Na těchto webcastech získáte hlubší odborné vědomosti o technických vlastnostech, zapojení, konfiguracích a aplikacích našich systémů a produktů. Odborníci z Eaton Elektrotechnika vám také nabídnou praktické ukázky a velký prostor bude věnován otázkám k dané problematice.

Školení jsou zcela zdarma, stačí se ve 13:00 připojit a sledovat akci na Vaší obrazovce. Pokud školení budete sledovat na stránce konkrétního webcastu, video se vám pustí samo nebo klikněte na šipku PLAY v okně videa. Pro lepší kvalitu si nezapomeňte na vašem počítači nastavit lepší rozlišení.

Dotazy na přednášející můžete pokládat již nyní zde. Na vaše otázky budeme odpovídat v závěru školení.

Program školení:

Certifikace rozváděče je náročný proces, i když se jedná o jednoduchou domovní aplikaci. Díky typově zkoušenému řešení firmy Eaton, je však celý tento proces výrazně jednodušší a navíc máte jistotu 100% shody s normami a legislativou. V tomto videu Vám na reálném příkladu ukážeme, jak jednoduše lze certifikovat rozváděče v E-Configu a vygenerovat veškerou potřebnou dokumentaci včetně štítku a prohlášení o shodě.

Nevíte si rady?
Ráda vám pomůžu.

Obraťte se na mě s dotazy, na které jste tady nenašli odpověď. Jsem tu pro vás.