DALI Akademie I

Školení, které Vás od základů seznámí s problematikou řídicích systémů osvětlení se standardem DALI.

Popis školení

V předešlých blocích naší unikátní DALI Akademie jsme proškolili již řadu zájemců o standard DALI, kteří dodnes čerpají z nabytých znalostí a praktických zkušeností. Společnost DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o. je certifikovaný systémový partner společnosti Helvar s výhradním zastoupením pro ČR, kdy Helvar je světový lídr v oblasti řízení osvětlení. DNA CE velmi silnou platformu, díky které nabízí kvalitní proškolení, školící materiály a praktické ukázky na předváděcích panelech.Kromě znalostí, praktických zkušeností a tištěných i digitálních materiálůsi ze školení odnesete vlastní certifikát o absolvování DALI Akademie.Zveme vás na blok tří na sebe volně navazujících školení a to následujících:

DALI Akademie I
V tomto základním kurzu vás čeká představení a detailní seznámení se standardem DALI, se základními principy fungování. Ukážeme vám, jak systém řízení osvětlení navrhnout v konkrétním projektu za použití návrhových pomůcek, a to i včetně základních blokových schémat systému. Školení je určeno zejména pro ty, kdo s DALI začínají nebo s řízením osvětlení nemají žádné zkušenosti.

DALI Akademie II - více informací o školení se dozvíte zde
V tomto bloku budeme mluvit o standardu DALI více do hloubky. Budeme se věnovat nejnovější verzi DALI-2, díky které dochází ke standardizaci ovládacích prvků, integraci, a především díky udělování certifikace DALI-2 k vyšší kvalitě a kompatibilitě. Dozvíte se, kdo uděluje certifikace, jaké jsou výhody a nové trendy jako bezdrátové řešení DALI+ a naše zkušenosti z praxe.

DALI Akademie III - více informací o školení se dozvíte zde
Praktický kurz, který je pro ty, co mají teorii DALI a DALI-2 v malíku a chtějí nahlédnout pod pokličku programování. Čeká vás praktická ukázka nastavení DALI v softwarech pro nastavení DALI od různých výrobců a jejich porovnání. Uslyšíte rady a tipy pro programování DALI v reálné instalaci a vyzkoušíte si nastavení DALI systému pomocí tabletu a mobilu. Stanete se skutečnými mistry DALI standardu!

DALI Akademie I

Zajímá Vás osvětlení a vše kolem něj? Chcete umět přizpůsobit osvětlení tak, aby vyhovovalo vám a vašim požadavkům? Využijte příležitost a navštivte školení, kde vás seznámíme se problematikou řídících systémů osvětlení se standardem DALI.

Pokud s DALI začínáte nebo s ním nemáte žádné zkušenosti, je toto školení určeno přímo pro vás. Během jednodenního školení se seznámíte s DALI standardem, se základními principy jeho fungování a návrhu s upozorněním na limity systému, které je nutno při návrhu respektovat. V další části probereme možnosti návrhu v konkrétním projektu za použití návrhových pomůcek, a to i včetně základních blokových schémat systému.

Dozvíte se:
• DALI standard – základní principy fungování,
• základy návrhu systému řízení osvětlení,
• limity systému,
• ukázky praktického řešení.

Pokud Vás školení zaujalo a rádi byste se dozvěděli o DALI standardu více, rádi Vás uvítáme také na navazujícím školení Akademie DALI IIa Akademie DALI III.

Školení bylo zařazeno do programu Celoživotního vzdělávání ČKAIT.

Program školení

 • 1. den školení

  • 8.45 - 9.00
   Prezence účastníků
  • 9.00 - 10.30
   Ing. Richard Kaloč, DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.
   • DALI standard – základní principy fungování.
   • Základy návrhu systému řízení osvětlení.
  • 10.30 - 10.45
   Přestávka
  • 10.45 - 13.00
   Ing. Richard Kaloč, DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.
   • Limity systému.
   • Ukázky praktického řešení.
  • 13.00
   Závěr semináře

Nevíte si rady?
Ráda vám pomůžu.

Obraťte se na mě s dotazy, na které jste tady nenašli odpověď. Jsem tu pro vás.