Jak se snadno orientovat v legislativě a v normách

Popis školení

Zajímalo by Vás, jak se snadno zorientovat v legislativě a v normách?

Právních předpisů je spousta, a ne vždy se v nich snadno orientuje. Technických norem, které souvisejí s oborem elektro, je pak ještě mnohem více. A související požadavky jsou kolikrát v mnoha různých předpisech. Jak se v tom všem ale vyznat? Ale taky hlavně, jak v tom všem najít to, co zrovna potřebuji? Kolikrát je to jako hledání jehly v kupce sena. 

To všechno jsou otázky, na které se podíváme. Řekneme si nejen teoretické základy, ale hlavně si ukážeme i konkrétní praktický nástroj, který Vám může pomáhat ve Vaší každodenní praxi. Nástroj, který jsme vyvinuli na základě dlouholetých zkušeností z praxe. Nástroj plný odborného know-how. Nástroj, který Vám dá do ruky návody a postupy „jak na to“.

Je jedno, jestli jste začátečníci v oboru, anebo ostřílení profíci. Naše školení může usnadnit práci všem.

Začátek vysílání: 9.00 hod.

 

Přednášející

  • Specializuje se na projektování silnoproudých rozvodů nízkého i vysokého napětí pro investiční výstavbu. Je samostatně podnikající projektant elektro. Svoje zkušenosti z oblasti trafostanic, rozvodů v průmyslových objektech, instalace pro technologické účely a zdravotnické instalace předává elektrotechnické veřejnosti prostřednictvím přednášek a článků nejen ve spolupráci s LPE s.r.o. Tvůrce portálu www.proelektroprojektanty.cz a autor odborného obsahu www.elektroteka.cz.

Nevíte si rady?
Ráda vám pomůžu.

Obraťte se na mě s dotazy, na které jste tady nenašli odpověď. Jsem tu pro vás.