Požární ochrana a bezpečnost FVE

Eaton On-line Tour 2024 - informace a novinky

Popis školení

Eaton Elektrotechnika ve spolupráci s LPE s.r.o. vás zvou na sérii odborných přednášek v rámci Eaton On-line Tour, které budou vysílány ve formě živých webcastů. Připojte se na odborná školení, kde vám produktoví specialisté Eaton Elektrotechnika vysvětlí danou problematiku, připomenou normy a v neposlední řadě vám odpoví na vaše dotazy.

Školení jsou zcela zdarma, stačí se ve 13:00 připojit a sledovat akci na Vaší obrazovce. Pro lepší kvalitu si nezapomeňte na vašem počítači nastavit lepší rozlišení.

V průběhu školení budete mít možnost pokládat přednášejícím dotazy, na které budou odpovídat v závěru školení.

Program školení:

Přednáška představuje legislativní rámec a požadavky pro správné provedení FVE z hlediska požární ochrany, včetně nejčastějších chyb, kterých je potřeba se vyvarovat.

Přednášející

  • Bývalý člen několika technických normalizačních komisí z oblasti požární bezpečnosti, zpracovatel vyhlášky č. 202/1999 Sb., spoluautor ČSN 34 2710 a autor řady odborných publikací a článků věnovaných požární bezpečnosti staveb. Specialista s bezpečnostním, stavařským i právnickým vzděláním. Dlouhodobě přednášel na pražském ČVUT a ostravské VŠB-TU. Vykonával funkci zástupce ČR v subkomisi pro požární bezpečnost při Stálém výboru pro stavebnictví v Bruselu. Do roku 2019 působil ve vedoucích funkcích na Ministerstvu vnitra - generálním ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR na úseku požární prevence.

Nevíte si rady?
Ráda vám pomůžu.

Obraťte se na mě s dotazy, na které jste tady nenašli odpověď. Jsem tu pro vás.