Software na návrh elektrických sítí - EcoStruxure Power Design

Objevte s námi odborníky ze Schneider Electric program EcoStruxure Power Design.

Popis školení

EcoStruxure Power Design je snadno ovladatelný program pro návrh elektrických sítí od Schneider Electric. Díky výpočtům provedeným v reálném čase umožňuje rychlou volbu ochran, průřezů kabelů a kompenzace. Transparentní zpráva s výpočty, jejíž provedení zapadne do jakéhokoli projektu (technické zprávy), zkrátí dobu návrhu a minimalizuje množství provedených chyb. Export navržených rozváděčů do programu EcoStruxure Power Build umožní vygenerovat kompletní seznam materiálů včetně přístrojů a prvků distribučního rozváděče Prisma (bude dostupný Q4/2021).

V aktuální verzi EcoStruxure Power Design na vás čeká řada vylepšení a nových funkcí. Stačí spustit nainstalovaný program pro jeho aktualizaci na poslední verzi.

Školení je zařazeno do projektu Celoživotního vzdělávání ČKAIT. Vzdělávací program je hodnocen 0,5 kreditního bodu.

Čas konání: 9:00 - 11:00 hod

Jaké jsou výhody programu?

  • Jednoduchá obsluha- Přehledné a jednoduché rozhraní nevyžaduje speciální školení a mnoho měsíců zkušenosti, aby bylo možné začít pracovat efektivně na projektu od prvního zpuštění.
  • Výpočty v reálném čase- Všechny výpočty jsou provedeny v reálném čase. Jakékoli změny a jejich důsledky jsou průběžně analyzovány, což umožňuje efektivní rozhodování a optimalizaci projektů.
  • Podrobné zprávy v tabulkovém nebo textovém souboruobsahují všechny volby a výpočty, nejen usnadňující práci, ale také minimalizují pravděpodobnost chyby.
  • Typická schémata- Exportované jednopólová schémata lze doplnit zvolenými standardními schématy zapojení pro řídící, měřící a komunikační obvody.
  • Funkce Make it Smart!- Moderní systém rozvodu elektrické energie vyžaduje použití dalších prvků a zařízení. Funkce „Make it Smart“ vám pomůže snadno vybrat prvky umožňující komunikaci, monitorování a vzdálenou správu.
  • Export do EcoStruxure Power Build(bude dostupný Q4/2021) - Celý projekt připravený v programu EcoStruxure Power Design lze exportovat do programu EcoStruxure Power Build za účelem přípravy kusovníku a doplnění o prvky distribučního rozváděče.

Software EcoStruxure Power Design je určen pro projektanty elektrických sítí NN a VN. Vyzkoušejte velmi jednoduchou obsluhu, přehlednost a automatické funkce, které vám ušetří spoustu času.

Program ke stažení ZDARMA na webu >Schneider Electric<

Další informace o programu >ZDE<

Doporučené systémové a hardwarové požadavky EcoStruxure Power Design:

  • Operační systém: Microsoft Windows 10 – 64bit,
  • Procesor: 3.3GHz 4-jádra
  • Paměť RAM: 8GB
  • Volné místo na disku: 4GB

Školení je zařazeno do projektu Celoživotního vzdělávání ČKAIT. Vzdělávací program je hodnocen 0,5 kreditního bodu.

Nevíte si rady?
Ráda vám pomůžu.

Obraťte se na mě s dotazy, na které jste tady nenašli odpověď. Jsem tu pro vás.