Výroba rozváděčů dle platné legislativy a kompletace úplných krytů - Eaton Elektrotechnika

Specializovaný odborný online seminář Eaton Elektrotechnika, kde se školitelé budou zabývat daným tématem více do hloubky.

Popis školení

To, že rozváděč musí obsahovat výrobní štítek, ví dnes určitě každý. Štítek nalepený na dveřích rozváděče však nestačí - legislativa a normy vyžadují mnohem více. Podívejte se na video a dozvěte se, co vše je potřeba udělat pro správnou výrobu rozváděče. Zdá se Vám to složité? Dívejte se do konce a dozvěte se, jak se dá rozváděč nahradit úplným krytem.

Přednášející: Šimon Szczotka

Stačí se zaregistrovat a v daný den od 13:00 sledovat na vaší obrazovce.

Chcete si prohloubit své znalosti o produktech Eaton? Vyberte si z naší nabídky online odborných seminářů. Přihlaste se na specializovaný odborný online seminář, kde se školitelé budou zabývat daným tématem více do hloubky.

Tato školení jsou určena pro ty z vás, které zaujaly základní webcasty od společnosti Eaton a chcete si zlepšit své znalosti a upevnit problematiku daného tématu. Na těchto školeních získáte hlubší odborné vědomosti o technických vlastnostech, zapojení, konfiguracích a aplikacích našich systémů a produktů. Velký prostor bude věnován otázkám k dané problematice.

Přihlaste se i na další termíny:

Nevíte si rady?
Ráda vám pomůžu.

Obraťte se na mě s dotazy, na které jste tady nenašli odpověď. Jsem tu pro vás.