Menu

Přezkoušení odborné způsobilosti k výkonu činností v elektrotechnice (dříve vyhl. 50/78 Sb.)

Příprava na zkoušky i samotné zkoušky, které dříve probíhaly dle vyhlášky 50/78 Sb. dnes probíhají podle §19 zák. 250/2021 Sb. a nařízení vlády 194/2022 Sb. – to vše už umíme zařídit. Zajišťujeme přezkoušení „odborné způsobilosti“ pro osoby s elektro vzděláním. Nově nebude potvrzením o absolvováním zkoušky Osvědčení ale „DOKLAD O ÚSPĚŠNÉM SLOŽENÍ ZKOUŠKY z odborné způsobilosti k výkonu činností v elektrotechnice“. Doklady vydané dle vyhl. 50/1978 Sb. jsou platné 3 roky od data přezkoušení. Máme i přípravu na přezkoušení u TIČR pro získání Osvědčení odborné způsobilosti k provádění revizí elektro dle §11 zák. 250/2021. Vybírejte a nebojte se na nás obrátit. Máme přes 20 let zkušeností.

Proč přezkoušení odborné způsobilosti v elektrotechnice dle nařízení vlády 194/2022 Sb. od LPE

  • Máme online kurzy včetně zkoušek.

  • Umíme i problematiku hromosvodů (LPS), Ex (výbušné prostředí) a VN (vysoké napětí) - pokud chcete zkoušku v kategorii E2B, E1B, E1A – umíme Vám pomoci.

  • Školení je celé „přes počítač“, tedy i v současné době nemusíte nikam jezdit, s nikým se potkávat.

  • Studovat můžete tehdy, kdy a jak moc to vyhovuje vám - v noci, o víkendu, svátku nebo od pondělí do pátku, hodinu, pár minut nebo třeba celý den.

  • Online test můžete opakovat vícekrát, takže i když se Vám napoprvé nepodaří, nemusíte mít obavy.

  • „Přezkoušení OZE na míru – umíme připravit, pokud sháníte firemní řešení, nebojte se na nás obrátit.

Nevíte si rady?
Ráda vám pomůžu.

Obraťte se na mě s dotazy, na které jste tady nenašli odpověď. Jsem tu pro vás.

Alena Hamříková

+420 775 933 893

objednavky@lpe.cz

Právě probíhá údržba

Omlouváme se, ale právě probíhá údržba stránky. Obvykle údržba netrvá déle jak 5 minut. Po dokončení údržby toto okno automaticky zmízí a můžete pokračovat.