Přezkoušení odborné způsobilosti k výkonu činností v elektrotechnice (dříve vyhl. 50/78 Sb.)

Už nemusíte mít obavy z přechodu z dřívější vyhlášky vyhl. 50/78 Sb. - my to zařídíme za vás!

Připravili jsme pro vás komplexní nabídku školení, které se zaměřuje na přezkoušení odborné způsobilosti pro osoby s elektrotechnickým vzděláním dle nařízení vlády 194/2022 Sb. a §19 zákona 250/2021 Sb. (dříve vyhl. 50/78 Sb.).

Výuka probíhá v našem moderním online výukovém prostředí, které vám umožní studovat kdykoliv a odkudkoliv. Už žádné cestování do školících center nebo ztráta času v dopravě, stačí se připojit k internetu a můžete začít! Přezkoušení ja zakončeno ústní zkouškou, která je také online. Po jejím úspěšném absolvování obdržíte "DOKLAD O ÚSPĚŠNÉM SLOŽENÍ ZKOUŠKY z odborné způsobilosti k výkonu činností v elektrotechnice" dle požadovaného §4, 6, 7.

Stačí si jen vybrat požadovaný termín ústní zkoušky a k tomu §, který potřebujete.

Navíc nabízíme prezenční školení k přípravě na přezkoušení u TIČR pro získání Osvědčení odborné způsobilosti k provádění revizí dle §11 zák. 250/2021 jak pro nové tak i stávající RT EZ včetně vysokého napětí i Ex. Školení je i včetně přístupu do výukového programu LPE s online přístupem, kde máte k dispozici i vzorové revizní zprávy a další užitečné odborné podklady.

Více informací včetně možnosti přihlášení níže.

Proč přezkoušení odborné způsobilosti v elektrotechnice dle nařízení vlády 194/2022 Sb. od LPE

  • Máme online kurzy včetně zkoušek.
  • Umíme i problematiku hromosvodů (LPS), Ex (výbušné prostředí) a VN (vysoké napětí) - pokud chcete zkoušku v kategorii E2B, E1B, E1A – umíme Vám pomoci.
  • Školení je celé „přes počítač“, tedy i v současné době nemusíte nikam jezdit, s nikým se potkávat.
  • Studovat můžete tehdy, kdy a jak moc to vyhovuje vám - v noci, o víkendu, svátku nebo od pondělí do pátku, hodinu, pár minut nebo třeba celý den.
  • Online test můžete opakovat vícekrát, takže i když se Vám napoprvé nepodaří, nemusíte mít obavy.
  • „Přezkoušení OZE na míru – umíme připravit, pokud sháníte firemní řešení, nebojte se na nás obrátit.

Nevíte si rady?
Ráda vám pomůžu.

Obraťte se na mě s dotazy, na které jste tady nenašli odpověď. Jsem tu pro vás.